Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,49 zł , zmiana od tamtej pory: 18,88%

Zwrot kosztów produkcji Deep Diving VR oraz premiera na Oculus Store !!!

Zgłoś do moderatora
Zarząd Jujubee S.A. z siedzibą w Katowicach („Emitent”) informuje, że sprzedaż gry Deep Diving VR, której premiera miała miejsce w dniu 12 września 2019 r, natomiast w dniu 14 listopada o godz. 19:00 czasu polskiego zadebiutowała na platformie Oculus Store, zgodnie z szacunkami Emitenta osiągnęła poziom, który pokrył koszty produkcji gry (w wersji VR). Tytuł w kanale dystrybucji Oculus Store został zoptymalizowany pod kątem urządzeń VR z serii Oculus.

Brawo posiadacze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUJUBEE 13,41% 2,96 2019-12-16 13:15:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.