Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,08 zł , zmiana od tamtej pory: -16,67%

Zwracam honor

Zgłoś do moderatora
Jednak Nintendo wiąże przyszłość z for i ma to fundamentalne znaczenie. Fundamenty to kasa, kasa to wzrost kursu. Potrzebny tylko czas! Z rekomendacji wynika ze będą dwa remaki w tym roku. Wiem tylko ze rekomendacje opierają się na insaid info tak wiec w 3mc dwa remaki zrobią rakietę na kursie. Pewnie z dobra oprawa medialna segi i se.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FOREVEREN 0,17% 5,90 2022-01-25 17:00:00