Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,22 zł , zmiana od tamtej pory: 10,97%

ZWALANIE KURSU NA SIŁĘ

Zgłoś do moderatora
WIDAC KOMUS BARDZO ZALEZY ABY SPADAL DO WYZNACZONEGO CELU.OBWINIAM ZA TO PREZESA ZE POSWIECIL DROBNYCH BEZ ZADNEJ INFORMACJI DLA TYCH CO OBEJMA NOWA EMISJĘ.NIKT NIE WYKLADA 550 MLN I PRZED TYM SETKI MILIONOW KRUSZEWSKIEGO I 500 MLN BOŚ.TU GRA IDZIE O COS BARDZO WIELKIEGO .CZY PREZES POSWIECIL COLUMBUSA NA RZECZ NOWEJ EMISJI SAULE BY ZWIEKSZYC ZAANGAZOWANIE?MYSLE ZE NIKT Z TYCH 4 WIEKSZOSCIOWYCH NIE ODDA WIEKSZOSCI NOWEMU, WIEC BARDZO MNIE CIEKAWI CENA AKCJI NOWEJ EMISJI.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -0,94% 18,00 2022-01-27 17:01:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.