Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: 45,48%

Zrzeszenie sprzedających im. GODZIWOŚCI

Zgłoś do moderatora
Jako że pierwsze zrzeszenie poniosło fiasko, udało się zebrać tylko 0,8 %zgłoszeń, zakładam drugie zrzeszenie, które na sztandarach będzie niosło również Godziwość:

Zrzeszenie Sprzedających. Ponieważ planowane jest ściągnięcie KCI z notowań, Pan Hajdarowicz, zaproponował wezwanie na akcje po 59 groszy. Uważamy, że to godziwa cena, zatem sprzedajmy akcje, ratując kapitał, kończąc te mrzonki o złotówce czy dwóch.
Życzę udanych transakcji i wiatru w gaciach!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -6,36% 1,03 2023-11-28 17:00:00