Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  257,00 zł , zmiana od tamtej pory: 24,44%

Zrupcie taniej bo mam horom curke... :)

Zgłoś do moderatora
Armagedony, wojny, korekty, zwały, ognie piekielne, trzęsienia ziemi i tsunami to wszystko na nic, w żaden sposób nie dało się zatrzymać CD Projektu w drodze na szczyt. Chwilowe bujanie w USA też nic nie zmieni także bądźmy konsekwentni a przyszłość nam to wynagrodzi...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CDPROJEKT -0,12% 319,80 2020-02-25 09:08:40