Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,19 zł , zmiana od tamtej pory: 38,42%

Zrobi sie panika i zaczna beda dezynfekowac na wyscigi klime w autach

Zgłoś do moderatora
Często zapominamy o czyszczeniu klimatyzacji we własnym domu czy aucie. A to jest realne zagrożenie, które powinniśmy potraktować poważnie - podkreśla pulmonolog.

- Bardzo ważne jest, żeby klimatyzacja była czysta, bo patogeny, które się tam znajdują, mogą wywołać różnego rodzaju groźne zapalenia płuc i oskrzeli . Oczywiście istnieją odpowiednie antybiotyki, ale nie życzymy tego nikomu, bo są to choroby ciężkie i niebezpieczne - dodaje dr Michał Sutkowski, prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych.
  • Zrobi sie panika i zaczna beda dezynfekowac na wyscigi klime w autach Autor: ~Hhn

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BSH 7,41% 5,80 2023-11-28 16:31:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.