Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,05 zł , zmiana od tamtej pory: -70,24%

Zostałam tu z 1000akcji i co?

Zgłoś do moderatora
Muszę czekać na odpowiedni moment bo kupiłam je za 9 złotych i sprzedałem za 11złotych.Na szczęście 90% upłynniłam w cenie powyższej i zostałam z pakietem jak w tytule.
Zrywanie się tutaj to jak podejmowanie pochopnych decyzji a nie lubię wyrywów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
YOLO 4,27% 0,61 2020-04-03 16:42:57