Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,75 zł , zmiana od tamtej pory: -3,13%

Zocha i Stefan Mabiofani i Mabionek

Zgłoś do moderatora
Wy jesteście jak ta wiejska Zochą, którą chłop wiecznie oszukuje, a ona wciąż ma nadzieję, że on się odmieni.

Stefan Zochę omamił, że znalazł pracę, że dopiero teraz pokaże na co go stać.
Zocha sprzedała więc kolczyki i obrączkę ślubną, aby Stefanowi kupić auto, bo przecież do pracy, do takiej pracy chłop rowerem jeździć nie będzie.

No i chłop wyjechał do pracy.
Przed wyjazdem naobiecywał, że będzie nowa chałupa, niańka do dziecka, a nawet basen w ogródku. A może nawet wybuduje swoją własną fabrykę.
Na początku pisał do Zochy, że praca jest super, że wszystko idzie jak po sznurku, że wszystko zgodnie z planem, jak zawsze u Stefana.
Na Boże Narodzenie będzie szynka a na Wielkanoc to już kawior.

Niestety na Gwiazdkę była kaszanka, a na Wielkanoc salceson. a Zocha zobaczyła, że z domowej kasy wyparowało 2/3 gotówki.
Teraz Stefan już nic nie pisze. Zocha się cieszy, bo jak nie pisze, to znaczy, że jest zapracowany, a na jesieni to będą jedli homara.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION -1,17% 21,07 2022-09-29 14:00:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.