Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,60 zł , zmiana od tamtej pory: 450,00%

Zobaczcie co się dzieje !!! W 4 dni sprzedali ponad 100 mieszkań!!!

Zgłoś do moderatora
19 września mieli jeszcze w sprzedaży 29 mieszkań w Willa Corner, 43 mieszkania w Horyzont Naramowice i 106 mieszkań w Nowa Łacina.

Tymczasem dzisiaj po południu zostało już tylko 13 mieszkań w Willa, 24 w Horyzoncie i ledwie 39 w Nowa Łacina !!! Czyli sprzedali 102 mieszkania w 4 dni. Przynajmniej tak wynika z ich ofert rynkowych.

https://www.nova-lacina.pl/
https://horyzont-naramowice.pl/
https://wilda-corner.pl/

Tutaj coś grubego się szykuje. To wszystko dzieje się pod koniec III kwartału.

Kurs zachowuje się zupełnie inaczej. Ktoś celowo zaniża kurs, gdy rusza sesja zachodnia. Komuś zależy na jak najniższym kursie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HMINWEST 5,56% 41,80 2023-12-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.