Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,80 zł , zmiana od tamtej pory: -24,65%

ZNOWU PUSTO W KASIE

Zgłoś do moderatora
Dzisiejszy art w Pulsie Biznesu jest tak sztuczny ze z daleka widać o co chodzi... CZY WIDZICIE ZE ZNÓW NIE MA KASY??? Centrum badawcze zagrożone, niby coś małego chcą przejmować, ale na swoje rzeczy nie maja pieniędzy... I znowu gadka o emisji!!! Rozwadniają i rozwadniają... A pacepress to podobno był gotowy i już sprzedawany 3 czy 4 lata temu. I nie był gotowy, przyznali się do tego. Teraz znowu pitu pitu i stare gadki o wielkich milionach. Marzenia nic nie kosztują, na giełdzie na szczęście jest wiele lepszych firm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE -0,46% 21,70 2021-12-02 10:13:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.