Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,43%

Znowu ciężka praca krętaczy

Zgłoś do moderatora
Kolejne mącenie i kręcenie naszych etatowych troli, wmawianie różnych rzeczy by potem ludziom krzyczeć jakies bzdury.
Znowu jest mącenie że chcą podwoić ilość akcji i robić dzika emisję. Przypomnę że w porozumieniu z SII chcieliśmy zarządowi podrzucić projekt emisji na jasnych warunkach, wiec JESLI BY SIE ZNALAZL JAKIS INWESTOR to ten temat zapewne wróci i JESLI warunki będą pasowały obu stronom to emisja będzie.

Tu już jeden goguś zaczął wciskać na forum ze jest wmawiam ludziom że inwestor jest, nawet straszy prokuratorem. Strasznie agresywni sa ostatnio, może na podwyżkę od szefa chcą się załapać.

A akurat za parę dni jadą spotkac się z inwestorami i zaprezentować spółkę. Dlaczego wersja z inwestorem miałaby być niemozliwa?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 -1,08% 22,90 2020-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.