Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,27 zł , zmiana od tamtej pory: -7,65%

znowu 4 i powrót na 3 ?

Zgłoś do moderatora
Prawomocność wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w sprawie decyzji Dyrektora Urzędu Izby Administracji Skarbowej w Warszawie
ESPI: Raport bieżący 54 / 2019 27.11.2019 13:53:19

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 9/2019 z dnia 13 marca 2019 r. Zarząd ACTION S.A. w restrukturyzacji (Spółka, Emitent), informuje, iż w dniu dzisiejszym powziął wiadomość o uprawomocnieniu się wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z dnia 13 marca 2019 r. uchylającego w całości decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Warszawie z dnia 14 marca 2018 r. i przekazującego sprawę do ponownego rozpoznania. Powyższe orzeczenie zapadło w sprawie dotyczącej podatku od towarów i usług za styczeń i luty 2013 r., a zawarte w nim prawomocne rozstrzygnięcie oznacza, że postępowanie będzie prowadzone ponownie przez organy administracji skarbowej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACTION -2,58% 3,02 2020-01-20 17:00:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.