Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: -21,21%

Znawca juz zaczyna swoje!!!

Zgłoś do moderatora
Podjudzanie na sprzedaz!!! On tak z "boku" to juz cztery lata ludzi na sprzedaz podpuszcza!!! Wielu przez tego naganiacza oddalo na minimach!!! Zaraz jeszcze drugi pesymista tylko ze bardziej opozniony nam sie ze swoimi madrosciami pokaze. Jack gdzie jestes choc i pokaz troche swojej arogancji!!! Jeden i drugi zwodza akcjonariuszy, namwiaja na sprzedaz a kurs? Sami zobaczcie gdzie jest, co ciekawsze zobaczymy gdzie bedzie!!!
  • Znawca juz zaczyna swoje!!! Autor: ~Antyjackantyznawca

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -4,06% 1,30 2021-12-02 16:42:46
2021-11-29
Wyniki finansowe
2021-09-30
Wyniki finansowe
2021-09-29
Aneks do umowy kredytu
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.