Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,40 zł , zmiana od tamtej pory: -20,94%

Znana cena licznikow do wymiany :) w przyblizeniu 360 pln sztuka

Zgłoś do moderatora
https://www.money.pl/gospodarka/wielka-wymiana-licznikow-pradu-w-polskich-domach-kto-za-to-zaplaci-6637141500955584a.html
  • Znana cena licznikow do wymiany :) w przyblizeniu 360 pln sztuka Autor: ~marcin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ATENDE 0,40% 5,06 2021-07-23 15:47:34