Forum Giełda +Dodaj wątek

Znaczna strata w trzecim kwartale

Zgłoś do moderatora
Spółka Internity S.A., zajmująca się dystrybucją produktów wyposażenia wnętrz, udostępniła raport za III kwartał 2012 roku, z którego wynika, że swoją działalność koncentruje obecnie zarówno na rynku detalicznym, jak i deweloperskim. Biorąc pod uwagę kłopoty na rynku kredytów hipotecznych, załamanie na rynku budownictwa deweloperskiego, masowe zwolnienia w tym segmencie, można zapytać, czy działania zarządu zmierzają w odpowiednim kierunku? Zauważmy, że rozwijana jest jednocześnie działalność w sektorze dóbr luksusowych. Ten zaś, jak wiemy, zazwyczaj jest odporny na kryzysy finansowe. Przejdźmy jednak do szczegółowych danych liczbowych za ostatnie miesiące:

http://www.debiutync.pl/strefa-spolek/163-raporty-okresowe/11623-znaczna-strata-w-trzecim-kwartale
  • Znaczna strata w trzecim kwartale Autor: ~sail

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTERNITY 0,40% 4,98 2022-01-27 17:00:00