Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,73 zł , zmiana od tamtej pory: -53,06%

ZNACIE TO ?? ciekawy i rozwojowy biznes

Zgłoś do moderatora
chcecie duzego zysku polecam INVENTION duży potencjał wzrostu! Będzie min 500%.
Obecnie odbiło delikatnie od dna, kurs ok 0,83, max w maju 2020 to ok 2,94 zł.
C/WK w okolicach 1. Porownujac ten wskaznik do innych spolek w tym nawet do blizniaczej MedApp jest do zrobienia nawet 12 x!
Spółka nabiera tempa rozwoju, pozwolenie na budowę 4-ro kondygnacyjnego biurowca w ktorym bedzie CENTRUM SZKOLEN VR+AR roznych dziedzin medycyny dermatologii, kardiochirurgia, neurochirurgia, anatomia, rechabilitacja, uzyskane
Numer ewidencyjny decyzji nadawany w urzędzie
WAB.II.6740.459.2021.MPB NR 429/2021
Data wydania decyzji 2021-07-29
Decyzja Pozytywna

W radzie naukowej profesorowie nauk medycznych, dr Ambroziak. Prof Zegarska ponad 10% udzial, dr Ambroziak pod 5% oraz prof. Lidia Rudnicka. To gwarancja sukcesu inwestycji.

INVENTIONMED SA z siedzibą w Bydgoszczy.
Wchodzi w gry VR, czekamy na stanowisko i informacje ze spolki po nieoficjalnych doniesieniach.
Wartość budowy przywyższa obecną kapitalizację. Spółka nie ma zobowiązań w bankach, na bieżącą działalność ma pożyczkę od swojego prezesa.
W portfelu ma ponad 40% udział w SOFTBLUE tj. 38 mln akcji warte ok 22 mln zlotych a wybudowany biurowiec będzie warty pod 50 mln zlotych czyli wiecej niż obecna kapitalizacja, jak go "uzbroją" będzie warty 2 x tyle.

Szpital budują z dofinansowaniem ponad 16,2 mln zlotych.
Z produktami Tutorderm oraz strzykawka prowadzą rozmowy z CROMA PHARMA oraz CUTERA INC. TutorDerm do rozliczenia dotacji zostało ok 3,5 mln
Głównym akcjonariuszem INVENTION jest SOFTBLUE. Mają ponad 50% udział.

W 2020 polecałem MBF, BIOMASS, HEMP, SOFTBLUE, EEX, LETUS CAPITAL (tu SOFTBLUE ma ponad 5% udział), Foxbye obecna Labocanna (tu tez Softlue miał 5% teraz wg ostatniego raportu 4,99%) , 4Mass. Wzrosty liczone w kilkuset do kilku tys.%. INVENTION będzie podobnie.

Odbił ostatnio od dna, startują z kluczowa budową oraz nieoficjalnie będą wchodzić w gry VR - wyszperane info z pracujpl o tym, że poszukują pracownika specjalisty od gier VR - Gameplay Designer .

Grupa SOFTBLUE zaangażowana bylo oprocz Letus Capital rownież w LABOCANNA. Wzrost na tych spolkach licząc od czasu inwestycji do kursów maksymalnych wynosił od kilku do kilkunastu...tysiecy %.
Na ten rok stawiam na INVENTION !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SATIS -0,25% 0,81 2021-12-06 16:07:52