Forum Giełda +Dodaj wątek

Zmowa cenowa - pamiętacie ??

Zgłoś do moderatora
Wszystkich nowych akcjonariuszy chciałbym zapytać, czy wiedzą już kiedy będzie decyzja dot. zmowy cenowej ? A może w pośpiechu kupione akcje bo wszyscy widzieli świetlaną przyszłość i rosnące przychody przysłoniły ten problem i ewentualną karę do 10% rocznych przychodów czyli lekko licząc ponad 100 banieczek ?

Jeżeli kupił ktoś ponad 3000 akcji to od razu radzę sprzedawać ze stratą, obroty tu są beznadziejne i zajmie wam miesiące zanim wyjdziecie i tak ze stratą.
Ja miałem ponad 4 000 i czasem to było więcej niż dwudniowe obroty na tym papierze, bo zdarzały się pakiety które zawyżały obrót ale zwykle było jak ostatnie 2 dni czyli lipa, albo skakanie przez okno.

jedno jest pewne zastanowię sie 5 razy zanim wejdę na spółkę z taką płynnoscią.

te widły na koniec poniedziałku to ja załatwilem, ale jak widać to była dobra decyzja :)

pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.