Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,35 zł , zmiana od tamtej pory: 17,55%

Zmiany Na Lepsze...

Zgłoś do moderatora
Zarząd Shoper S.A. z siedzibą w Krakowie "Spółka" informuje, że Rada Nadzorcza Spółki powołała w dniu 29 grudnia 2022 roku Panią Annę Miśko na członka Zarządu Spółki. Pani Anna Miśko obejmie funkcję z dniem 1 stycznia 2023 roku.
  • Zmiany Na Lepsze... Autor: ~Bigos

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SHOPER -2,30% 29,80 2023-06-02 17:02:15