Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,84 zł , zmiana od tamtej pory: 182,53%

zmiany esma pomogą spółce?

Zgłoś do moderatora
zmiana regulacji dotyczących dźwigni może w krótkim terminie wpłynąć na spadek zysków firmy, ale w długim terminie powinno to pomóc w konsolidacji rynku. Odpadną słabsze podmioty, dla których prowadzenie biznesu przestanie być opłacalne i finalnie klienci tych firm będą mogli przejść np. do XTB. W dłuższym terminie powinno to w sumie spółce pomóc - co sądzicie?
  • zmiany esma pomogą spółce? Autor: active_trader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB 1,23% 16,50 2020-10-23 17:04:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.