Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,16 zł , zmiana od tamtej pory: 34,26%

ZMIANA TRENDU czyli zjazd na 80gr ???

Zgłoś do moderatora
bo cos zaklecie chyba nie zadzialalo bo znowu krecimy sie kolo 2zl. skad ci studenci mieli wrocic jak nigdzie nie byli w wakacje bo Holandia byla zamknieta, Niemcy tez a UK to firma juz dawno nie obsluguje (moze jakies resztki tak samo jak Irlandie). USA bylo zamkniete ale tam tez zbyt wielu klientow nie ma.

Kolejny rok PORAZKA i spadek obrotow a przede wszystkim ZYSKOW ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EUROTAX -1,36% 2,90 2022-01-21 16:18:28