Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,80 zł , zmiana od tamtej pory: 290,58%

Zmiana prezesa UniCredit

Zgłoś do moderatora
"Prezes włoskiej spółki UniCredit (właściciel Banku Pekao) poinformował o ustąpieniu ze stanowiska. Zmiana na czele ma nastąpić płynnie – Federico Ghizzoni zakończy swoją karierę w firmie z dniem, w którym rozpocznie ją nowy prezes banku." A tymczasem kurs odbija od potrójnego dna, mimo bardzo złej sytuacji technicznej: https://squaber.com/pl/stock/GPW/UCG. Szykuje się dobra zmiana?
link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
UNICREDIT 0,52% 53,90 2021-10-15 16:42:28