Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,55 zł , zmiana od tamtej pory: 45,03%

Zmiana porządku NWZA

Zgłoś do moderatora
Poraża mnie konsekwencja z jaką, można już stwierdzić, były zarząd odwraca uwagę od konsekwencji swoich bieżących działań próbując cofać sie wsrecz. Samoistnie pojawiają się pytania:
1. Czy Zarzad za czasów byłej prezes był jednoosobowy?
2. Jakie działania podjął obecny zarząd aby chociaż spróbować coś zrobić oprócz publikowania kolejnych dziwnych i niejasnych komunikatów?
4. Co takiego obecny zarząd ma na sumieniu, że dopieronteraz proponuje taki porządek obrad NWZA, mając wześniej do dyspozyji przynajmniej 3 terminy poprzednich zgromadzeń akcjonariuszy?
5. Czy porządek obraz nie zostanie rozszerzony o podobny punkt wobec członka zarządu w kontekście ostatniego komunikatu informujacego o rezerwie i jednego punktu z zastrzeżenia biegłego rewidenta?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROJPRZEM -3,13% 12,40 2021-11-26 10:31:09
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie