Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,85 zł , zmiana od tamtej pory: -17,06%

Zmiana nazwy na GRUPA MODNE ZAKUPY. Na rach wkrótce

Zgłoś do moderatora
Zniknie infoscan A będzie nazwa Grupa modne zakupy
Trole nie mają pojęcia tylko wyją


https://www.bankier.pl/wiadomosc/INFOSCAN-Uchwaly-podjete-przez-Nadzwyczajne-Walne-Zgromadzenie-w-dniu-30-grudnia-2021-r-8252173.html

Niech każdy zobaczy lpp esotiq cocodrillo

To biznesy takie jak Grupa modne zakupy

Wyniki kursy max hist mówi A same za siebie

E Commerce dostał skrzydeł .moda i bielizna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN -2,35% 0,70 2022-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.