Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  94,80 zł , zmiana od tamtej pory: 14,98%

Zmiana daty premiery gry Lust From Beyond

Zgłoś do moderatora
Raport bieżący 59/2020
Zarząd Movie Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent", "Spółka") w nawiązaniu do poprzednich raportów bieżących, w tym ostatniego raportu bieżącego numer 42/2020 z dnia 15 września 2020r. informuje, iż data premiery gry Lust From Beyond ("Gra") na platformie Steam z uwagi na obecną, sytuację rynkową w sektorze gamingu, została przesunięta na dzień 11 lutego 2020r. W ocenie Emitenta nowa data premiery Gry, ustanowiona w nowym roku kalendarzowym oraz dodatkowo bliska globalnemu wydarzeniu obchodzonym 14 lutego 2021r. będzie stanowiła korzystne okno wydawnicze, które pozwoli osiągnąć lepszą sprzedaż Gry.
Na dzień publikacji niniejszego raportu bieżącego, lista graczy oczekujących na zakup Gry znaczoąco przekroczyła poziom 150.000 ("Wishlista"). Wynik ten został osiągnięty bez znacznych działań marketingowych wykonanych po stronie Emitenta, zaś przyrosty Wishlisty utrzymują się na imponującym poziomie od wielu miesięcy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES -2,24% 109,00 2021-03-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.