Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

ZM Zbyszko czyli jak PiS pogrywa z rolnikami rozwalajac branze miesna

Zgłoś do moderatora
Najpierw Kania, teraz Zbyszko... zaklady miesne, mleczarnie kierowane przez pisowskich dzialaczy, kredyty cofniete przez pisowskie banki doprowadzaja do bankructea tysiace rolnikow w Polsce. Gdzie jest Morawiecki? Gdzie jest Kaczynski? http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/zm-zbyszko-hodowcy-znow-protestowali-przed-zakladem,179803.html
  • ZM Zbyszko czyli jak PiS pogrywa z rolnikami rozwalajac branze miesna Autor: ~Barakuda

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KANIA 30,86% 0,11 2019-10-01 15:29:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.