Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

"złota myśl"

Zgłoś do moderatora
Przypomnijcie , kto na forum Petrola napisał / po rewelacjach Anonymousa o straconej koncesji OTG/

cyt. " Niektórzy dobrze wiedzą co zrobić żeby strategiczne aktywa znikły w jakiejkolwiek uzasadnionej prawnie i faktycznie transakcji "

Może o tej kwestii podyskutujecie .Może coś ułożycie na podstawie wiedzy, kolejnych po sobie zdarzeniach
, nie zapominając o "warunkach uratowania spólki " /pytać DS/,
Dopytam - w jakiej konfiguracji miał pozostać Petrol po sprzedaży OTG , gdy Inwestor branżowy /wydobycie i sprzedaż/ był
"zakryty kapeluszem BLG" / a nie pokażę wam , ani nie podam adresu do niego , to póki co moja tajemnica :)/

Sprzedaż akcji PAM , Inwestorowi branżowemu , dawała gwarancje i wpływ na dalsze losy akcji Akcjonariuszy tzw. planktonu /Petrol musiał by istnieć lub musiała by być zamiana akcji Petrola na akcje Inwestora , bo przecież BLG w Polsce zostawił ZERO/
Co ze swoimi akcjami zrobiły rekiny w tym "spocony" , mnie to nie interesuje , bo na czas "ratowania spólki " w tym danie im, Absolutoriów za 3 lata wstecz -ich na Walnym nie było !!!

Mam kaca do dzisiaj , po tym Absolutorium

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.