Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,54 zł , zmiana od tamtej pory: 83,12%

Zlecenia PKC na 1-2sztuki

Zgłoś do moderatora
Dawno nie pisalem - akcje 06N trzymam czekajac na ogloszenie rozprawy i czesto nie zagladam. Dzisiaj obserwowalem notowania przed otwarciem. Bylo ponad 1800 zlecen sprzedazy po 1 lub 2 szt PKC (i 1 kupno 10000 PKC). Czy takie zlecenia pojawiaja sie tutaj czesciej? To musi robic BM (tylko po co?) bo normalny klient biura od kazdego zrealizowanego zlecenia zaplacilby minimalna prowizje np 3.50 czy 5 pln a wiec podobna lub kilka razy wieksza niz cena za akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
06MAGNA -1,05% 2,82 2021-05-07 17:00:00