Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  72,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,39%

Zielone Obligacje

Zgłoś do moderatora
https://www.gramwzielone.pl/energia-sloneczna/105593/najwiekszy-polski-deweloper-farm-pv-wyemituje-obligacje-na-1-mld-zl 

Kiedy przyjdzie czas na Polenergię i 1 MLD PLN z rynku ściągniemy ? ;)
Na rynku finansowanie projektów od ręki dostępne ;)
  • Zielone Obligacje Autor: ~iNFO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PEP -0,14% 71,00 2021-09-22 15:47:05