Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,05 zł , zmiana od tamtej pory: -15,62%

Zgryzota ludzka ..

Zgłoś do moderatora
Poszło z gr na max 112 zł dało zarobić, średnio utrzymuje się na dobrym kursie, czego ludzie chcą 1000 zł potem Ci co n8e kupili do 1000 chcą 10000 zł z akcje ? To tak nie działa, a spółka jest tu gdzie jest dzięki tym podmiotom udzieliły clb pożyczek na rozwój, a dzięki którym i wy mogliście korzystać w postaci rajdu na 112 zł, jeżeli nie wykorzystaliście okazji wasza sprawa ale teraz zarobią ci co nie mogli skorzystać w poprzednim roku po 112 zł
  • Zgryzota ludzka .. Autor: ~Max

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
COLUMBUS -2,02% 39,70 2021-05-18 13:36:34