Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,22 zł , zmiana od tamtej pory: -78,93%

Zgoda Prezesa UOKiK na koncentrację

Zgłoś do moderatora
KRUK SA Zgoda Prezesa UOKiK na koncentrację polegającą na przejęciu kontroli nad Presco Investments S. a r.l.
http://gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/companiesStatements/ESPI/info/752287,kruk-sa-zgoda-prezesa-uokik-na-koncentracje-polegajaca-na-przejeciu-kontroli-nad-presco-investments-

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOLO 19,57% 1,10 2021-06-16 15:01:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.