Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,54 zł , zmiana od tamtej pory: -10,77%

Zgoda buduje ....

Zgłoś do moderatora
Skoro na horyzoncie rysuje się widmo przejęcia ENEI przez jakiegoś wieloryba i skoro minimalna oferta ceny wezwania do skupu akcji jest wyliczana jako średnia półroczna (teraz wynosi ok. 8,70), to w naszym interesie jest ją maksymalnie wywindować,
Nie dajmy bandzie złodziei z PIS-u wywłaszczyć się za psie pieniądze jak to próbują zrobić na spółce ENERGA !
Przestańcie udawać plankton i bawić się spławikiem jak płotki w te i we wte, tylko robimy wielkie UP! i lecimy do góry!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENEA 1,13% 7,62 2020-01-20 17:03:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.