Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,75 zł , zmiana od tamtej pory: -5,63%

Zgłoszenie do KNF w sprawie wezwania skupu akcji

Zgłoś do moderatora
Drodzy Forumowicze,
chciałem się podzielić pomysłem wysyłania zawiadomień do KNF w sprawie wezwania CIG do sprzedaży akcji UNL po rażąco niskiej cenie, podejrzenia manipulacją kursem, opublikowania wyników sprzedaży TOI z 3 miesięcznym opóźnieniem, prawdopodobnej próbie przymusowego wykupu mniejszościowych akcjonariuszy, działania na szkodę akcjonariuszy mniejszościowych, a nawet spółki.

Grupa inwestorów z Discord, do której się zaliczam wysłała już pisemne zawiadomienia drogą elektroniczną.
Gdyby ktoś chciał się przyłączyć do inicjatywy:
zgloszenia@knf.gov.pl
https://www.knf.gov.pl/o_nas/urzad_komisji/dane_teleadresowe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
UNILABGAM 0,00% 16,75 2023-03-23 09:04:11