Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,45 zł , zmiana od tamtej pory: -16,86%

ZEPAK 11,1 zł Rekomendacja BM PKO obniżona 25 października do sprzedaj

Zgłoś do moderatora

Źródło: Puls Biznesu Całość przeczytasz tu: https://www.pb.pl/rekomendacja-dla-ze-pak-poszla-w-dol-1131657

Andrzej Rembelski, analityk z BM PKO BP, zaktualizował rekomendację dla akcji ZE PAK, wynika z danych agencji Bloomberg.

Rekomendacja została obniżona 25 października do “sprzedaj” z “trzymaj”.
Nie zmieniła się cena docelowa - wciąż wynosi 11,1 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 4,64% 15,34 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.