Forum Giełda +Dodaj wątek

Zenujące machlojki na bbi trwają. doszczętnie zeszmacili ten papier..

Zgłoś do moderatora
prawda jest taka, że przerożne machlojki to od dłuzszego czasu znak firmowy papierow pod nazwą bbi. pamietacie poprzedniego prezesa? ten chyba idzie jego śladem, tak to wyglada. ciekawe na ile powiązani z tym burdlem macherzy zdołują i zeszmacą tę spółkę, bo nikt juz nie wierzy w strategie i obiecanki zarządu. szkoda tylko papiera, bbi juz dawno straciło twarz. dajcie im, niech pogrywają sami ze soba..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA 2,47% 0,83 2019-12-12 16:12:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.