Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,05 zł , zmiana od tamtej pory: -15,65%

ZENEK ze spółdzielni,tak działają spółdzielnie

Zgłoś do moderatora
"Możliwy jest też scenariusz o przeciwnym kierunku. Zawieranie wielu transakcji sprzedaży, które mają obniżyć cenę, z równoczesnym rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji o negatywnym charakterze. Dzięki tej technice można zrealizować strategię krótkiej sprzedaży i odkupieniu akcji po niższych cenach. Można też dzięki temu, nabyć atrakcyjne fundamentalnie akcje w niższej cenie."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION -2,63% 21,13 2022-09-26 16:11:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.