Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,04 zł , zmiana od tamtej pory: -11,68%

zemsta/Skutki totalne tzw. aparatu stalinowskiego kraju rad

Zgłoś do moderatora
 
zemsta/skutki aparatu stalinowskie
totalna banda złodziei zakorzeniona w Polsce w służbie dla kraju rad/soviet union. Za PRL-u aparat stalinowski nie pozwalał sobie na tak wiele w biały dzień wobec Chrześcijaństwa, jak dzisiaj po-d po-dszywką demokracji z której po 1990r zrobili demon-krację. Dzisiaj niczym zombi totalne kodowniki zioną jadem z minstreamowych totalnych okien/szkieł, bilbordów i ulic we wszystkie Wartości narodowo-duchowe Narodu Polski.
Gospodarka;
Rok 2006/2007 gdy podobnie groziło Europie porażenie postępem i rozwojem Polski na miarę tej z okresu 1920-1939r (budowa Gdyni i portu z maleńkiej wioski), zainstalowana w Pl łupieszcza lewacja w kilka miesięcy podniosła cenę materiałów budowlanych o ok. 100 %. Wszystko się powtarza ale jak z gorszym dla tej totalnej swołoczy efektem, bo wielkość prawdziwych Polaków porażała i porażać będzię. Więcej ludzi musi być świadoma, że status Polski/Państwa kartonowego do 2015r. to nie skecz ale z premedytacją realizowana strategia sojuza rus-prus, na straży której stoją zakorzenione totalne barszcze kwaśniewskiego- to nie senne mamrotanie tusków i zombi ala zdradek, że Polska to nienormalność. d-pa i kamieni kupa. Wielu musi sobie uświadomić, że te totalne barszcze kwaśniewskiego zkorzenione, w imię Narodu Polski rozdały majątek/branże gospodarki Polaki międzynarodówce lewackiej a resztę po-siedli totalnie wraz z ziemią jako np. tzw. psl a wrzeczywistości żywcem wydarty z PRL-u zsl. Dzisiaj mają przemożny wpływ na hamowanie rozwoju/odradzania się Polski, dźwigając ceny materiałów i dobijając uratowane firmy propolskie ( tutaj GK PBG/Rafako). Przed wyborami tzw psl-e (zsl) dźwiga nawet cenę ziemniaków aby dyskredytować partię najwybitniejszych z Polaków. Mogą to robić bez problemu, bo główne miliony hektarów ziem uprawnych skupiona jest właśnie w tych parszywych łapskach zsl-ów totalnych.
  • zemsta/Skutki totalne tzw. aparatu stalinowskiego kraju rad Autor: ~allo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP -1,43% 34,48 2020-01-22 17:01:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.