Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,44 zł , zmiana od tamtej pory: -22,80%

Żeby zaraz nie było,że RGR namalujemy....

Zgłoś do moderatora
Jako posiadacz akcji zaczynam się nieco martwić tym co wychodzi nam na wykresie - wiem wiem, rekordowe wyniki itp, ceny koksującego,itp, ale boję się,że znowu jakieś wysokienapier**nięcie.pl albo Mr.Łysy wrzuci to jako analizę i będzie znowu panika....
To może jednak szybka ucieczka na 62+???


https://i.postimg.cc/8PPzLzCr/RGR.jpg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -1,69% 45,89 2023-03-23 09:32:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.