Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,00 zł , zmiana od tamtej pory: 29,80%

żeby choć w firmie było coś wiecej niż tut fantazje pt gdyby, gdyby...

Zgłoś do moderatora
ktoś argumentuje ilością umów i tym ; gdyby choć jedna wystartowała to tu bedzie, gdyby jakaś cząsteczka w laboratorium to tu bedzie..

jeśli w firmie na podobnych argumentach opieraja potencjał i przyszłość, to juz lepiej wypada "spółdzielnia mieszkaniowa" pt braster; tam też mają wiele umów na swiecie a firma od ponad 5 lat gra akcjami i żeruje na ofiarach
  • żeby choć w firmie było coś wiecej niż tut fantazje pt gdyby, gdyby... Autor: ~anocs

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 3,18% 64,90 2023-03-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.