Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,05 zł , zmiana od tamtej pory: -36,18%

ze zleceń kiepsko to wyglada

Zgłoś do moderatora
jw.

ze zleceń kupna i sprzedaży, bez problemu mozna ubić tylko dzis do 35zl wystarczy miec 2000 akcji zerkając na wykaz zakupu przy zleceniach to najniższy zakup jest przy 38 zl potem juz nic nie ma wystawione

ktoś wychodzi z tej spółki i małymi pakietami zbija mocno wartość. na tą chwile jesteśmy przy roku 2012 czyli w miesiac 5 lat ubito
i jakoś nie widzę by to był koniec.

chętnych by pozbyć się akcji jest duzo. by kupić mało

niestety przy 45zl myślałem ze się to zatrzyma ale raczej bład zrobiłem, na tą chwile to czekać, przypuszczam ze do końca grudnia bedą akacje ubijane.

czy spółka ma się tak ŹLE ? ma ktoś jakieś informacje na ten temat ?

optymistycznie na zakończeniu.
na plus też nie dużo akcji potrzeba ze zlecen ustawionych wynika że przy 10 tys akcji mozna wskoczyć na 50 zl

tylko jedno ale by wskoczyć na 50 zl to => 10 000 akcji
by zjechac na 35zl to => 2000 akcji

spora różnica na nie korzyść spadku

  • ze zleceń kiepsko to wyglada Autor: ~hmm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -0,76% 26,20 2021-09-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.