Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,34 zł , zmiana od tamtej pory: 1,91%

ZE PAK - silna poprawa wyników i mocne odbicie

Zgłoś do moderatora
Spółka zanotowała w miniony piątek najmocniejszą sesję od kilku miesięcy. Dzień otworzył się luką, a w kolejnych godzinach zwyżka była kontynuowana przy podwyższonych obrotach. Na wykresie widać, że od ponad roku cena porusza się bokiem. Odbicie od wsparcia w rejonie 6,50 zł może więc oznaczać, że kurs dotrze przynajmniej na poziom 8,20 zł czyli na poprzedni szczyt. Powodem obicia była publikacja wyników za trzeci kwartał. W tym okresie zysk netto sięgnął 34,68 mln zł wobec 10,83 mln zł straty rok wcześniej. Zysk operacyjny wyniósł 61,7 mln zł wobec 8,98 mln zł straty rok wcześniej. Skonsolidowane przychody sięgnęły 751,14 mln zł wobec 640,57 mln zł rok wcześniej. Od stycznia zysk wynosi już 72,59 mln zł w porównaniu z 62,09 mln zł straty rok wcześniej. Wyniki są więc zdecydowanie lepsze niż przed rokiem.
https://comparic.pl/pcc-rokita-pcr-ze-pak-zep-gorace-spolki-dnia/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 0,00% 7,48 2019-12-13 16:49:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.