Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,10 zł , zmiana od tamtej pory: -11,11%

Zdziwienie po raporcie

Zgłoś do moderatora
Prawda taka że columbus dostanie tak po dupie że płakać będą co niektórzy wynik bedzie słaby bo sprzedaz spadla w marcu , w kwietniu lipa a to co poszlo w czerwcu wejdzie dopiero na lipiec. Także po raporcie columbus odjazd ale na 50zl. Co innego w listopadzie jak wejdzie raport za 3k bo tam to juz odjazd na maksa był w foto. Tutaj w photonie racz3j bedzie stabilnie po wynikach bo nie jest tak napompowany takze spokojnie tu jakies 21-23 zl po raporcie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 0,66% 15,20 2021-01-26 13:08:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.