Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,83 zł , zmiana od tamtej pory: 384,34%

Zdrowa spółka

Zgłoś do moderatora
Spółkę ocenia się najpierw po wynikach finansowych, a nie po ukończonej przez zarząd szkole.

Osobiście wolę tę spółkę, gdzie Prezes po zawodówce, a spółka dynamicznie się rozwija (co odnajduje swoje odzwierciedlenie w cenie akcji) niż spółki, które lecą w dół, a na ich czele stoi piękny, mądry prezes z czterema szkołami z dopiskiem „Business School”.

Jeśli jeszcze nie wyszedłeś ze spółki, to wystaw co masz, na pewno znajdzie się kupiec i idź szukaj szczęścia wśród spółek prowadzonych przez wybitnych CEO z zachodnimi dyplomami :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIANPOL 8,65% 4,02 2021-12-03 16:12:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.