Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,45 zł , zmiana od tamtej pory: -4,83%

Zdelegalizować KNF i zlikwidować podatek Belki!

Zgłoś do moderatora
Aby nasz giełda ruszyła z kopyta to pierwsze trzeba by było rozwiązać i zdelegalizować KNF i po części pewne zmiany na GPW oraz zlikwidować podatek Belki z zysków kapitałowych! Bo w USA była mega hossa przez ostatnie dziesięć lat a u nas jedno wielkie g...A znając nasze wspaniałe rządy to nie ma najmniejszych szans na zniesienie podatku Belki.I tak oto będziemy dalej tkwić w takim marazmie przez następne 10-lat, a takie spółki jak Drozapol i wiele innych będzie dążyło do ucieczki z GPW!!!Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL 0,00% 1,38 2019-08-23 16:47:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.