Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: -52,34%

Zdajecie sobie sprawę jak to się skończy?

Zgłoś do moderatora
Na przestrzeni ostatnich miesięcy tworzyliśmy niezbędną dokumentację na potrzeby prezentacji wyników badań leku 1-MNA we wskazaniu NASH. Jesteśmy gotowi by zaprezentować nasze dossier przemysłowi farmaceutycznemu. W tym momencie mamy wyselekcjonowanych potencjalnych partnerów, z którymi chcemy zaplanować wstępne rozmowy. Część z nich wykazywała swoje zainteresowanie jednostką chorobową NASH na etapie prezentacji wyników badań leku po zakończeniu II fazy. Duże zapotrzebowanie rynkowe na leki związane z zapaleniem wątroby oraz pozytywne wyniki badań leku 1-MNA w omawianym wskazaniu dają nam szanse na pozytywne rozstrzygnięcie procesu – mówi Konrad Palka, Prezes Zarządu Pharmena S.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 0,48% 8,34 2022-01-14 16:35:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.