Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,45 zł , zmiana od tamtej pory: -9,91%

Zboża drożeją na giełdach...

Zgłoś do moderatora
Cytat:"W minionym roku rynek zbóż był bardzo wyprzedany. Teraz spadają zapasy, a ceny rosną. Szczególnie ciekawa jest zmienność cen kukurydzy..."

Źródło: https://ifakty.pl/2018/02/zboza-drozeja-na-gieldach-50385/ 

Warto posłuchać filmiku z wypowiedzią Pana Stajniaka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KERNEL 0,59% 42,75 2019-12-13 13:53:03