Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: -76,47%

Zbliża się ogrodnicza hossa

Zgłoś do moderatora
To dopiero poczatek hossy ogrodniczej.
https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/budzet-domowy/boom-na-ogrodki-dzialkowe-sprzedawcy-wyposazenia-mowia-o-boomie/vmdp4w3

HORTICO
Raport roczny skonsolidowany https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2021-05/0000130706_202105280000133934.pdf
Najwazniejsze w dluzszym terminie jest to zdanie z raportu: W naszej opinii polski hobbystyczny rynek produktów do/dla ogrodu w ostatnim roku mocno urósł i uważamy, iż będzie on także rósł ponadprzeciętnie w kolejnych latach – w tym upatrujemy między innymi szansy na nasz dalszy rozwój.
  • Zbliża się ogrodnicza hossa Autor: ~Ogrodnik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY 0,00% 0,40 2023-06-01 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.