Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

zawieszenie Magna Polonia od 1 lipca do 30 września

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/GPW-zawiesza-obrot-akcjami-jedenastu-spolek-z-listy-alertow-7697930.html

"W uchwałach zarządu GPW uzasadniono, że zawieszone spółki wielokrotnie kwalifikowane były od listy alertów i nie podjęły odpowiednich działań zmierzających do usunięcia przesłanek do takiej kwalifikacji w przyszłości.
W środę GPW dokonała okresowej weryfikacji listy alertów - trafiło do niej 38 emitentów.
GPW kwalifikuje do listy alertów akcje spółek, gdy ich średni kurs z ostatnich trzech miesięcy jest niższy niż 50 groszy."

Jak ta spółka ma zniknąć z listy alertów jak jest zawieszona od ponad pół roku przy kursie 0,2zł, a 0,5zł jest wyznacznikiem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -13,04% 0,20 2018-09-28 15:07:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.