Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,40 zł , zmiana od tamtej pory: -47,16%

zawieszenia obrotu na Głównym Rynku GPW akcjami spółki HM INWEST S.A.

Zgłoś do moderatora
https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20211201/gpw-w-sprawie-zawieszenia-obrotu-na-glownym-rynku-gpw-akcjami-spolki-hm-inwest
  • zawieszenia obrotu na Głównym Rynku GPW akcjami spółki HM INWEST S.A. Autor: ~diagnoza

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HMINWEST 1,45% 13,95 2022-05-17 17:00:00