Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,33 zł , zmiana od tamtej pory: 40,18%

Zawiadomienie do KNF o złamaniu zasad MAR

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj złożyłem zawiadomienie do KNF o możliwości popełnienia przestępstwa.. następne zawiadomienia tym razem CBA składa jeden z inwestorów...dla tych co liczą na uczciwość zarządu proponuję żeby spojrzeli realnie..FINVENTUR ZROBIŁ WSPÓLNY WAŁ Z GDP.AB wydrenowano wszystkie aktywa ze spółki bez zapłaty zarówno za igs jak i spoko .. jeżeli komuś się marzy spac to niech wie że nawet jeżeli finventur dostałby jakieś okruchy to i tak pozbył by się udziałów na rzecz GDP.ab .. jedyna szansa dla finventura to wyeliminowanie grupy przestępczej która działa w finv i gdp przywrócenie spoko i rozwój spółki przez odzyskanie 30 mln od kolesi z dgp.ab inaczej to KONIEC FINVENTURA I UTRATA CALEGO KAPITAŁU AKCJONARIUSZY

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINVENTUR 6,53% 0,46 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.