Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,49 zł , zmiana od tamtej pory: -45,83%

Zawarcie umowy nabycia nieruchomości

Zgłoś do moderatora
Spółka zależna od i2 Development SA zawarła umowę nabycia nieruchomości o wartości niemal 12 mln zł brutto, położonej we Wrocławiu przy ulicach Przedmiejskiej i Legnickiej. Zakup częściowo sfinansowano ze środków pozyskanych z emisji akcji. Więcej informacji w raporcie bieżącym i2 Development: http://www.i2development.pl/relacje-inwestorskie/raporty/raporty-biezace 
  • Zawarcie umowy nabycia nieruchomości Autor: ~barbax

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
I2DEV 0,91% 11,10 2021-01-22 15:05:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.